loading

آیا سوالی دارید؟

_

لطفا سوالات زیر را بخوانید و اگر پاسخ شما را پیدا نکردید، لطفا به سؤال خود پاسخ دهید، ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد.

سوالات متداول

آیا برای استفاده از پنل پیام کوتاه نیاز به نصب نرم افزار یا سخت افزار خاصی می باشد ؟

خیر . این سامانه پیام کوتاه تحت وب می باشد و شما خیلی راحت از طریق موبایل ، از طریق کامپیوتر و تبلت و لب تاپ با داشتن نام کاربری و پسورد که در هنگام ثبت نام دریافت خواهید کرد وارد پنل و یا محیط کاربری خود شده و تبلیغات خود را انجام خواهید داد.

چگونه می توان از پنل ارسال اس ام اس فارس میهن استفاده نمایم؟

خیلی راحت . شما با ثبت نام در سایت فارس میهن و ورود به پنل اختصاصی خود در قسمت ارسال پیامک اقدام به نوشتن متن پیامک و انتخاب گروه مخاطب خاص خود از طریق محله ای و یا مناطق نموده و اگر شماره ای نیز در سیستم خود یا گوشی دارید با وارد نمودن آن در پنل خود متن خود را به هزاران مخاطب در عرض چند دقیقه ارسال خواهید نمود.

فرق بین پنل sms اقتصادی یا Vip یا دیگر پنل های شما در چیست؟

پنل اس ام اسی فارس میهن با دیگر پنل های مشابه در این هست که ما هیچ محدودیتی از نظر امکانات و کارایی در انواع پنل هامون ایجاد نکردیم و تمام پنل های پیامکی فارس میهن از نظر امکانات مشابه هم هستند و تنها فرق بین پنل ها در هزینه ارسال هر پیامک می باشد.

آیا امکان دارد پیامک ها با شماره موبایل کاربر ارسال شود؟

خیر. سامانه اس ام اس فارس میهن با قرارداد با اکثر اپراتوار های کشور و دریافت پیش شماره های تعریف شده ۱۰۰۰, ۲۰۰۰, ۳۰۰۰, ۵۰۰۰ و کد ثابت قادر به ارسال با این خطوط تبلیغاتی می باشد.

سایر سوالات

بلک لیست یا لیست سیاه مخابراتی چیست ؟

لیست سیاه یا بلک لیست به این صورت هست که مخابرات یک پیامک برای مشترکین ارسال کرد به مضمون عدم دریافت اس ام اس تبلیغاتی ، مشترکینی که به این پیامک جواب مثبت دادند دیگر از خطوط ۱۰۰۰ ، ۲۰۰۰ و ۳۰۰۰ پیامک تبلیغاتی دریافت نخواهند کرد . در خطوط ۱۰۰۰ و ۲۰۰۰ پس از ارسال پیامک به چنین مشترکینی نوع گزارش تحویل “نرسیده به مخابرات” و در خطوط ۳۰۰۰ گزارش مبنی بر “ارسال نشده” ارائه میگردد . برای رفع این مورد مشترک باید با شماره کافیست از خطوط همراه اول عدد ۲ را به شماره ۸۹۹۹ ارسال نموده و برای خطوط ایرانسل عدد ۱ را به ۵۰۰۵ ارسال فرمایید دقت نمایید که برخی از خطوط ۱۰۰۰ ، ۲۰۰۰ یا ۳۰۰۰ متعلق به شرکت ها و ادارات دولتی و مراکز حساس بوده (مثلا خودرو سازی ، بیمارستان ها ، وزارت خانه ها و..) ، این خطوط شامل لیست سیاه نمی شوند ، بنابراین دریافت پیامک از چنین خطوطی نشان دهنده دریافت پیامک تبلیغاتی از سایر خطوط نمی باشد .
.

ارسال پیامک بلک لیست آیا امکانپذیر هست ؟

بله . ما در پنل فارس میهن و ۱۰۱پنل که از دیگر شرکت های پنل اس ام اس تبلیغاتی این زیر مجموعه می باشد میتوانید اس ام اس های نرفته و بلک لیست خود را به صورت مجزا از طریق پنل و انتخاب ارسال به صورت بلک لیست ارسال نمایید. اینگونه ارسال ها از طریق دستگاه های Gsm مودم که سیم کارت خور هستند و به صورت انبوه پیامک تبلیغاتی شما را ارسال میکنند.

آیا امکان این هست که ما خودمون از طرق سیم کارت و شماره خودمون ارسال انجام دهیم ؟

این کار شدنی هست فقط این را در نظر داشته باشید که مخابرات و همراه اول به دلیل اینکه جلوی ارسال تبلیغاتی از طریق سیم کارت رو بگیرند اقدام به بستن اس ام اس های یک سیم کارت بعد از ارسال ۵۰۰ تا ۱۰۰۰ و در بعضی موارد بالاتر میکنند و این واقعا برای شما که بخواهید ارسال رو از گوشی خودتون انجام بدهید و این کار باعث بسته شدن اس ام اس های شما خواهد شد. و چطور ما این کار را انجام میدهیم؟ این مجموعه با تهیه تعداد زیادی سیم کارت و با دردسر و شرایط موجود به دلیل اینکه بتواند جوابگوی مشتریان خود باشد با سود خیلی کم اقدام به ارسال اس ام اس های بلک لیست نموده است

سامانه پیام کوتاه چیست؟

برای جواب به این سوال لطفا به مقاله پنل اس ام اس چیست؟ مراجعه نمایید.

از ما بپرسید


    شروع چت
    آیا به کمک نیاز دارید؟
    سلام 👋
    ★ من میتونم کمکتون کنم؟ ★